Lupamat . İletişim . Bizi takip edin
2015 / MAYIS
 
 
Yeni Web Sitemiz Yayına Girmiştir.
//////////////

Yeni arayüz ve ürünlerimiz ile size daha iyi hizmet vermek için sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

 
 
İçimizden Biri: Cem Konya
//////////////

- Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1981 İzmir doğumluyum. Orta ve lise öğrenimimi Çamlaraltı Koleji’nde tamamladıktan sonra Lefke Avrupa Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’ne girdim. 2004 yılında mezuniyetimin ardından Ekonomi Üniversitesi’nde Lojistik Yönetimi Bölümünde yüksek lisans yapmaya başladım. 2005 yılında çalışma hayatına ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda çalışan bir firmada başladım ve 2012 yılından beri de Lupamat’ta Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu olarak çalışıyorum.
 
- Lupamat'ta bir gününüz nasıl geçer, neler yaparsınız?
Müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanmasına yönelik 7/24 hizmet verilerek teknik servis çağrılarının karşılanması ve müşterilere verilecek servis hizmetinin planlanarak personelin yönlendirilmesiyle geçer.
 
- Bize ailenizden bahseder misiniz? Çocuklarınız hangi alanda eğitim alıyor,
ileride Lupamat'ta çalışmalarını ister miydiniz?
Eşim Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu. Ege Serbest Bölgesi Uzay Kampı’nda halkla ilişkiler ve pazarlama alanında çalışıyor. 1 yaşında Ali isminde bir oğlumuz var. Oğlumun kendi seçtiği bir bölümde eğitimini tamamladıktan sonra yine kendi istediği bir iş alanında ve belirlediği hedefte ilerlemesini isterim.
 
- Boş vakitlerinizi, hafta sonlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
Son zamanlarda boş vakit bulmaya pek şansım olmuyor. Hafta sonlarını eşim ve oğlumla birlikte vakit geçirerek değerlendiriyorum. Tabi futbol karşılaşmalarını da kaçırmamaya çalışıyorum. 
 
- Çalışma ortamınızın daha verimli olması için önerileriniz/eleştirileriniz nelerdir?
Mutlu çalışanların verimliliği arttırdığına ve takım çalışmasını teşvik ettiğine inanıyorum. Dolayısıyla firma sadakatinin sağlanması, firmaya bağlılığın arttırılması için bazı düzenlemeler yapılabilir.
 
- İyi ki yapmışım dediğiniz bir iş, karar vs.?
Evlenmek
 
- En beğendiğiniz özelliğiniz 
Sakin olmak
 
- Beğenmediğiniz özelliğiniz  
İş akışıyla ilgili aklımdan sürekli iş programlaması yapmak.
 
 
 
Bayilerimizden Haberler
Mersam Elektrik
Sami Karakış

//////////////

- Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1976 Uşak doğumluyum. Uşak E.M.L Elektronik bölümünü bitirdim. Lise bitiminde sanayi fabrikalarında elektrik ve elektronik işleri yaptım. Daha sonrasında piyasada serbest çalışan bir iş yerinde çalıştım. 2006 yılında MERSAM ELEKTRİK firmasını kurdum. 2009 yılında Lupamat ile tanıştım. İş aşığı ve iş hayranı bir kişi olduğumu düşünüyorum, evliyim ve 3 çocuğum var.
 
- Lupamat ile çalışmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir? 
Lupamat şirketi gerek çalışanları gerek makine parkuru kalitesi ile çok yüksek, dolayısıyla sıkıntı yaşamıyoruz olası sorunlarımız da derhal çözülüyor. Dezavantaj olarak kaliteli bir markanın gereği olan iş yağmurundan dolayı makine teslim süreleri uzun.
 
- Önümüzdeki dönem için beklenti ve önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız ?
Daha titiz ve daha özenli çalışma politikamızı sürdürüp daha yüksek kapasiteli ve daha kontrollü davranarak bölgeye daha iyi hakim olmayı dolayısıyla şirket desteğini bekliyoruz.
 
- Lupamat ile çalıştığınız dönemde aklınızda kalan, paylaşmak istediğiniz bir anınız var mı?
2014 yılı bayi toplantısı toplantı salonunda yıl değerlendirmesi yapılırken Yılın En İyi Servisi & Yılın En Yüksek Cirolu satışını yapan bayisi olarak seçildiğimde sahneye çağrılıp tebrikler yağarken çok duygulandım. Kısa sürede kendimi bu seviyede görmekten gurur duydum. O anki heyecanım hala devam etmekte. Özenle ve hırsla çalışarak ileri ki yıllar içinde aynı performansı göstermeye çalışmaktayım.
 
 
 
 
KOMATEK Fuarı'ndaydık
//////////////

KOMATEK 2015 14. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Kaynak, Teknolojieri ve Aletleri İhtisas Fuarında standımız büyük ilgi gördü.

 
 
 

KONMAK 2015 Fuarı'nda standımız büyük ilgi gördü.

 
 
 
TURKEY STONE Antalya'daydık
//////////////

28-31 Mayıs tarihleri arasında ANTALYA'da gerçekleştirilen TURKEY STONE Uluslararası Doğal Taş ve Ürünleri Fuarından kareler.

 
 
 
info@lupamat.com
www.lupamat.com