Lupamat . İletişim . Bizi takip edin
2015 / TEMMUZ
 
 
Hepimizin Başarısı
//////////////

 
Uşak OSB’nin önde gelen tekstil kuruluşlarından olan, Özerdem Mensucat firmasına satışını gerçekleştirdiğimiz makineler devreye alındı. Yapılan anlaşmayla, yurt içi ve yurt dışı rakiplerimizi geride bırakan Özerdem firmasına son teknoloji ürünler teslim edildi.
 
Isı Kazanç Eşanjörleri ilavesiyle enerjinin geri kazanılması gerçekleştirilerek, ülke ekonomisine katkı sağlanmış oldu. Ayrıca 4 adet 250 kw kompresör grubunda uzaktan izleme de yapılmaktadır.
 
Başta Uşak Bayimiz Mersam Elektrik ve Özerdem Mensucat firması olmak üzere, satışta emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
 
 
 
 
Lupamat Ailesinin En Yenileri
//////////////

 
Evrim ERFİLİBELİ

1979 yılı Çanakkale doğumluyum. 9 Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, uzun dönem askerliğimi asteğmen olarak Genelkurmay BİLKARDEM Başkanlığında yaptım. 2003 yılında atıldığım iş hayatının tekstil, elektronik, vana, arşiv sistemleri ve mobilya gibi sektörlerinde metod mühendisliği, planlama mühendisliği ve yöneticilik deneyimlerim oldu. Evli ve iki buçuk yaşında bir kız çocuk babasıyım. Temmuz 2015’ten itibaren Lupamat Kompresör ailesinin bir ferdi olarak, günümüz koşullarının gerektirdiği üretim sistemlerine göre verimli çalışmalar yapacağımdan eminim.
 
Hande YÜCE
1992 yılında İzmir’de dünyaya geldim. İzmir’de ailem ile yaşamaktayım. Benden üç yaş büyük bir abim var. Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdim. Üniversitede Alternatif Enerji Kulübü bünyesinde, Güneş Enerjili Araçların Tanıtım ve Sponsorluk Ekibi içerisinde aktif olarak görev aldım. Kocaeli ve Hollanda’da yapılan yarışlara katıldım. Lise zamanlarımda da karate ve voleybol ile ilgilendim. İlk iş deneyimimi kalite departmanında gerçekleştirdikten sonra Haziran 2015’te Lupamat Kompresör’de planlama mühendisi olarak işe başladım. Kariyerimin planlama alanındaki ilk adımlarını Lupamat Kompresör’de atarak başarılı olacağıma inanıyorum; güvenilir ve kaliteli hizmeti verebilmek adına çalışacağım.
 
Jülide SÖNMEZ
1978 İzmir doğumluyum. Ege Ünversitesi Biyokimya bölümü ve Gediz Üniversitesi İşletme bölümü yüksek lisans mezunuyum. İş hayatıma İstanbul Atatürk Havalimanı’nın müşteri hizmetlerinde başladım. Yaklaşık bir buçuk yıldan sonra kariyer yolumu dış ticaret olarak belirleyip, 2003 yılından beri bu alanda çalışmaktayım. İki kedim var. Kedileri çok seviyorum ve sokak hayvanlarının beslenmesi için elimden geldiğince destek veriyorum. Lupamat ailesinde mutlu, başarılı  uzun yıllar geçirmeyi arzu ediyorum.
 
 
 
 
İçimizden Biri: EDİZ İKBALLİ
//////////////

-Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1966 doğumluyum. İlkokul mezunuyum. Vidalı kompresör montaj sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da pistonlu kompresör ustasıyım.
 
-Kaç yıldır Lupamat‘ta çalışıyorsunuz?
1981 yılından beri Lupamat ailesindeyim.
 
-Bir iş gününüz nasıl geçer, neler yaparsınız?
Vidalı montaj bölümü iş dağılımını yaparak takibini sağlarım. Üretim planı doğrultusunda kompresörlerin montaja alınmasını gerçekleştiririm. Ayrıca, siparişleri bir üst pozisyon aracılığıyla üretim planlamaya bildiririm. 
 
-Ailenizden bahseder misiniz? Çocuklarınız hangi alanda eğitim alıyor?
Eşim ev hanımı, lise mezunu.  22 yaşında Mert adında bir oğlum, 15 yaşında Damla adında bir kızım var. Oğlum üniversitede Bankacılık bölümünde, kızım ise lise 2. sınıfta eğitimini sürdürüyor.
 
-Boş vakitlerinizi, hafta sonlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
Hafta sonlarımı ailemle birlikte geçirmeyi tercih ediyorum.
 
-Çalışma ortamınızın daha verimli olması için önerileriniz nelerdir?
Çalışma arkadaşlarımın özverili ve disiplinli çalışmalarını isterim.
 
-İyi ki yapmışım diyebileceğiniz şey nedir?
Şu anda Lupamat‘ta çalışıyor olmam. Yaptığım işten keyif alıyorum.
 
-En beğendiğiniz özelliğiniz?
İş konusunda düzenli ve tertipliyimdir.
 
-Beğenmediğiniz özelliğiniz?
Çabuk sinirlenmem ve tezcanlı olmam.
 
 
Bayilerimizden Haberler:
FEZA KOMPRESÖR/YUSUF TOPALOĞLU
//////////////

-Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1965 yılında Denizli’de doğdum. Çalışma hayatına 10 yaşımda sıcak demircilik yaparak başladım. İlerleyen yıllarda farklı firmalarda çalışmaya devam ettim.  1991 yılında her daim önceliği müşteri memnuniyeti ve kendini geliştirmek olan FEZA KOMPRESÖR firmasını kurdum. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana Lupamat ile yolumuza devam ediyoruz. Evliyim, 3 çocuğum var.
 
-Lupamat ile çalışmanın avantajı nedir?
Lupamat ile beraber çalışmanın en büyük avantajı isminin kalitesiyle beraber anılması ve böylece sattığımız ürünün arkasında sonuna kadar güvenle durabilmemizdir. Kaliteyi arayan, teknik olarak sıkıntı çekmek istemeyen müşterilerimize emin olarak tavsiye ettiğimiz ve sattığımız bir marka olmasıdır. Bu kaliteyle tanışan müşterilerimizin memnuniyeti bunun en büyük göstergesidir.
 
-Önümüzdeki dönem için beklenti ve önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız?
Önümüzdeki dönemden en büyük beklentimiz kompresörlerin temin süresinin hızlandırılmasıdır. Piyasa koşulları ile etkili bir şekilde rekabet edebilmek için bayilere daha hızlı dönüş yapılması öncelikli olarak beklentimizdir.
 
-Lupamat ile çalıştığınız süre nasıl geçti?
Lupamat’la çalıştığımız 24 yıl boyunca güzel anılar biriktirdik.  En büyük temennimiz bu paylaşımı uzun yıllar boyunca sürdürmektir.
 
 
 
info@lupamat.com
www.lupamat.com