Lupamat . İletişim . Bizi takip edin
2016 / KASIM
 
 
MAKTEK Avrasya 2016 Fuarı
//////////////

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgâhlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticileri, MAKTEK Avrasya 2016 Fuarında bir araya geldi.
 
 
 
Daikin Lupamat’ı tercih etti…
//////////////

Dünya’nın önde gelen Klima üreticilerinden DAIKIN TÜRKİYE tesislerinde Lupamat’ı tercih etmiştir.
1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.
Yerli ve yabancı rakiplerimizi geride bırakarak enerji verimliliği ile ön plana çıkan ürünlerimizin Daikin Türkiye’de çalışması bizler için ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur.
 
 
 

Gaziantep Bayimiz Önder Kompresör firmasının, yeni yerinin hayırlara vesile olmasını temenni eder, bol kazançlar dileriz.

 
 
 
 
 
 

İçimizden Biri:
HASİP TUNA
//////////////

-  Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
Afyonkarahisar ili Dazkırı ilçesi Çiftlik köyünde doğdum. Afyon Fen Lisesinden sonra Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğini bitirdim. Askerliğimi yedek subay olarak Edirne Keşan ilçesinde yaptım. En-Ko firmasında 10 yıl Tasarım Mühendisliği görevinde bulundum.
 
- Kaç yıldır Lupamat'ta çalışıyorsunuz?
2,5 yıldır Lupamat ailesindeyim.
 
- Lupamat'ta bir gününüz nasıl geçer, neler yaparsınız?
Elektrik montaj iş programı organizesi ve takibi, elektronik tasarım çalışmaları ve kısmen SSH destek amaçlı çalışmalar.
 
- Bize ailenizden bahseder misiniz? Çocuklarınız hangi alanda eğitim alıyor, ileride Lupamat'ta çalışmalarını ister miydiniz?
7 yıllık bir evliliğim var. Selim Kağan adında 5 yaşında anaokuluna giden bir oğlum var. Oğlumun kendi becerilerine göre istediği bir işte çalışmasını isterim. İleride Lupamat ailesinde çalışması beni memnun eder.
 
- Boş vakitlerinizi, hafta sonlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
Oğlumla parka gideriz. Televizyon izlerim.
 
- Çalışma ortamınızın daha verimli olması için önerileriniz/eleştirileriniz nelerdir?
Firma içinde pozitif düşünceyi ön plana çıkarmak etkili ve kaliteli üretimi olumlu yönde etkiler.
 
- İyi ki yapmışım dediğiniz bir iş, karar vs.?
Elektronik Mühendisi olmak.
 
- En beğendiğiniz özelliğiniz 
Mükemmeliyetçiliğim. 
 
- Beğenmediğiniz özelliğiniz  
Sigara kullanmam. 
 
 
 
info@lupamat.com
www.lupamat.com