Lupamat . İletişim . Bizi takip edin
2016 / MAYIS
 
 
Lupamat Ailesi Büyüyor
//////////////

NAZAN ERVERDİ
1991 yılında doğdum. Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Fakültesi İşletme Bölümünden 2014 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra bir süre SMMM bürosunda çalıştım, aynı zamanda SMMM belgesi için sınavlara girdim ve kazandım. Daha önce üniversite stajı yaptığım Lupamat Mak. San. AŞ.’de Ocak  2016 itibariyle görev almaktayım.
 
KASIM BABACAN
1978 Kayseri doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Kayseri'de bitirdikten sonra mesleğe ilk adımımı Anadolu Teknik Lisesi Makine bölümüne kayıt olarak atmış oldum. 4 yıllık teknik lise sürecinden sonra Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliğine devam ettim aynı zamanda Anadolu Üniversitesi AÖ Fakültesi İşletme Bölümüne kayıt yaptırdım ve aynı yıl iki okulumdan da mezun oldum. Yıldız Teknik Üniversitesinde Konstrüksiyon İmalat alanında Master yaptım. Mezuniyetimden sonra 2005 yılında Dirinler ailesine katıldım. Makina fabrikamızda üretim mühendisi olarak başladığım görevime çeşitli müdürlüklerden sonra son olarak teknik Genel Müdür yardımcılığı görevini ifa ettim ve şimdi Dirinler Grubun bir diğer güçlü markası olan Lupamat Kompresör ailesine katıldım. Tüm bilgi birikim ve yeteneklerimi kullanarak, ekip arkadaşlarımla birlikte pazarda daha güçlü ve büyük hale gelme vizyonumuzu gerçekleştireceğimize inancım tamdır.
 
 
 
 
 
 
 
KONMAK Fuarı'ndaydık
//////////////

KONMAK fuarındaki standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 
 
 

İçimizden Biri:
GİZEM KELEŞOĞLU
//////////////

- Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1990 yılı İzmir doğumluyum. Yönetici Asistanıyım. 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun oldum. 2011 yılından bu yana da iş hayatındayım.
 
- Kaç yıldır Lupamat'ta çalışıyorsunuz?
2 yıldır Lupamat‘ta çalışıyorum.
 
- Lupamat'ta bir gününüz nasıl geçer, neler yaparsınız?
Bağlı olduğum yöneticilerimin günlük toplantılarını, seyahat organizasyonlarını vb. düzenliyorum. Genel bir kalemde ele alırsak; departmanlar arası iletişim, gelen telefon, faks ve kargoların ilgili kişilere yönlendirilmesi, evrak kayıtlarının yapılıp departmanlara yönlendirilmesi, iç ve dış yazışmaların yapılması.
 
- Bize ailenizden bahseder misiniz?
Annemle birlikte yaşıyorum. Bir abim var ve evli. 
 
- Boş vakitlerinizi, hafta sonlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
Haftaiçi yorgunluğumu gidermek adına bir günümü evde dinlenerek, diğer günümü ise arkadaşlarımla çeşitli aktiveler yaparak geçiriyorum.
 
- Çalışma ortamınızın daha verimli olması için önerileriniz/eleştirileriniz nelerdir?
Herkes kendi işinin sorumluluğunda bir portföy izlerse çalışma ortamının daha verimli olacağı kanısındayım. Bunun yanı sıra çalışanların empati yaparak çalıştığı bir işletmede de verimin artacağını düşünüyorum.
 
- İyi ki yapmışım dediğiniz bir iş, karar vs.?
Mesleğimi tercih etmiş olmam.
 
- En beğendiğiniz özelliğiniz?
Rahat bir yapım olmasını seviyorum.
 
- Beğenmediğiniz özelliğiniz?
Aceleci olmam.
 
 
Suntaş Makina'da Asker Uğurlaması
//////////////

Konya bayimiz Suntaş Makina Şirket Müdürü Naciye Şahin’in oğlu Mehmet Şahin’in asker eğlencesini birlikte kutladık. Mehmet Şahin’e hayırlı teskereler diler, en kısa sürede vatani görevini tamamlayarak ailesine kavuşmasını dileriz.
 
 
 
TEİAŞ Lupamat'ı Tercih Etti
//////////////

Uzun süre yapılan çalışmalar sonucunda Türkiye Elektrik Üretim A. Ş.’de Lupamat Hava Kompresörlerini tercih etmiştir. Elektrik kesintilerinde direkt olarak devreye girebilen 25 bar ve 50 bar basınçlarda kullanılan kompresörlerimizin ilk sevkiyatları geçen ay gerçekleşti. Kusursuz çalışan kompresörlerimizden memnun olduklarını belirten TEİAŞ yetkilileri bütün tesislerinde Lupamat markasını tercih edeceklerini bildirmişlerdir.
 
 
 
 
 
 
Cankanat Mühendislik Hakan Bey’in bebeği Dünya’ya gelmiştir. 
Bayimiz ve Eşini Tebrik eder, YİĞİT bebeğe sağlıklı yaşam ve mutluluklar dileriz.
 
 
 
Gündoğdu Kompresör Fevzi Bey’in bebeği Dünya’ya gelmiştir. 
Bayimiz ve Eşini Tebrik eder, AYŞE CEYLİN bebeğe sağlıklı yaşam ve mutluluklar dileriz.
 
 
 
Değerli Çalışanımız Hüseyin Karaca’nın oğlu Azim ve hayat arkadaşı Seçil’e Lupamat ailesi olarak ömür boyu mutluluklar dileriz.
 
 
 
info@lupamat.com
www.lupamat.com