Lupamat . İletişim . Bizi takip edin
2017 / Mart
 
 
D DHK PREMIUM
//////////////

Yeni nesil üstten fanlı kompresörlerimizin sevkiyatlarına başlanmıştır
Özellikle performans ve yer avantajı sağlayan ürünlerimiz müşterilerimizden tam not almıştır.
 
 
 
Airomak
//////////////

Direkt akuple,tank üzeri,kurutucu entegreli Airomak kompresörlerimizin satışlarına başlanmıştır.
Ses desibeli oldukça düşük olan bu seri ürünlerimizde aynı zamanda yer avantajı da sağlanmaktadır.
 
 
 
Lupamat Ailesi Büyüyor
//////////////

Gamze NASER
1983 Gemlik-Bursa Doğumluyum. İlk öğrenimimi Gemlik’te tamamlayıp, orta ve lise öğrenimimi de Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2001-2005 yıllarında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü lisansımı yapıp, 2004 yılında ikinci üniversite olarak başladığım Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun oldum. 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi MBA- İşletme yüksek lisansımı tamamladım. 2006 yılında çalışmaya başladığım Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2016 yılına kadar farklı departmanlarda yöneticilik ve müdürlük yaptım. Aralık 2016 itibari ile Dirinler Grup bünyesinde Türkiye’nin en güçlü kompresör markası olan Lupamat ailesine katılarak, satış departmanında çalışmaya devam etmekteyim. 
 
Özge AKTAŞ
1981 yılında Malatya’da doğdum. Annem ve babamın öğretmen olmasından dolayı ilk, orta ve lise öğrenimimi Malatya, Diyarbakır, Balıkesir ve İzmir şehirlerinde tamamladım. 2004 yılında Endüstri Mühendisi olarak Kırıkkale Üniversitesinden mezun oldum. Hem kariyer yapıp hem de anne olma şansına sahip oldum. 7 yaşında bir kızım var.
Manisa’da stajla başlayan iş hayatım daha sonra 6,5 yıl Warma Isı ve 3 yıl Neka Kalıp ile Manisa’da devam etti. 2016 Ağustos ayında vermiş olduğum kısa bir mola sonrasında 2017 Ocak ayında Lupamat ailesine katıldım. Birikimlerimle Lupamat’a fayda sağlayacağımı düşünüyorum. Göstermiş olduğunuz güler yüz ve anlayış için teşekkür eder, başarılı ve kazançlı bir çalışma yılı dilerim.
 
 
 
 

Scroll Kurutuculu ve Tank üzeri modelimiz.

 
 
 

Bayilerimizden Haberler:
DOĞAN KOMPRESÖR / DOĞAN DEMİRCAN
//////////////

- Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
Tekfen Holding’de 29 yıl hizmet verdim. Bu süre zarfında Tekfen’in yurtdışı yurtiçi şantiyelerinin kompresör ihtiyacını karşıladım. Bu kompresörün revizyonları ve bakımını Atlas Copco kompresörlerin iki kez eğitimine gittim. Sertifikalarım mevcuttur.
 
- Lupamat ile çalışmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir? 
Lupamat ile çalışma avantajı kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı iyi olduğu için çalışıyorum.
 
- Lupamat ile çalıştığınız dönemde aklınızda kalan, paylaşmak istediğiniz bir anınız var mı?
Lupamat kompresör, sunmuş olduğu yedek parça ve teslimatı süresinde ulaştırması bize güven veriyor.
 
 
 

İçimizden Biri:
SEYFETTİN KARAMAN
//////////////

-  Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
1967 İzmir doğumluyum. İlk, Orta öğrenim ve Meslek Lisesini (Ticaret Meslek) bitirdikten sonra, çeşitli firmalarda Muhasebe servislerinde görev aldım. 1987 yılında askerlik görevimi tamamladım. 1990-1997 yıllar arası yurtdışında çalıştıktan sonra, 1997 yılında kesin dönüş yaptım.  Evli 2 çocuk babası olup, Çiğli’de ikame etmekteyim. Ailemle birlikte olmayı, kitap okumayı, büyüklerimi ziyaret etmeyi ve değişik yer ve coğrafyaları gezmeyi severim.
 
- Kaç yıldır Lupamat'ta çalışıyorsunuz?
LUPAMAT MAKİNA SAN. A.Ş. ile ilk tanışmam, şirketin iş ilanına müracaatımla, Kasım 1988 yılında Muhasebe servisinde göreve başladım. Daha sonra 1990 yılında yurtdışına gitmek üzere işten ayrıldım. Yurtdışı dönüşü 1998 yılında tekrar işbaşı yaptıktan 14 ay sonra kriz nedeniyle işime son verildi. Nisan 2000 senesinde LUPAMAT MAKİNA SAN. A.Ş. yönetim değişikliği ile Muhasebe servisinde tekrar görevime başladım. Halen aynı görev yerimde devam etmekteyim.
 
- Lupamat'ta bir gününüz nasıl geçer, neler yaparsınız?
Sabah saat 7.50'de personel puantaj kontrolünü, gerek bilgisayar ortamında ve bizati iş sahasında selamlaşma ile tamamlarım. Gün içinde yapılacak rutin evrak kayıtlarının yapılaması ve diğer muhtelif işlemleri yapmak suretiyle günü tamamlamaktayım.
 
- Bize ailenizden bahseder misiniz? Çocuklarınız hangi alanda eğitim alıyor, ileride Lupamat'ta çalışmalarını ister miydiniz?
Eşim ev hanımıdır. Büyük kızım İktisadi ve İdari Bilimler mezunu olup, evli 1 çocuk annesidir. Halk oyunları eğitmeni olarak, İlköğretim okullarında görev yapmaktadır. Küçük kızım ise Meslek Lisesi mezundur.
Evet ilerde çocuklarımın ve ailemden biri ve birilerinin LUPAMAT MAKİNA SAN. A.Ş.’de görev almasını isterim.
 
- Çalışma ortamınızın daha verimli olması için önerileriniz/eleştirileriniz nelerdir?
Umudum, şirketimizin kurumsal bir seviyeye gelip, kurumsallığın gerekliliği ile ilerlemesidir.
 
- İyi ki yapmışım dediğiniz bir iş, karar vs.?
İyi ki LUPAMAT MAK. SAN. A.Ş. firmasında çalışmaktayım.
 
- En beğendiğiniz özelliğiniz 
Kendimi, kendimde eleştiririm ve hatalarımı görüp, düzeltmeye çalışmam.
 
- Beğenmediğiniz özelliğiniz 
Yanlışlıkla bile olsa birini kırmak.
 
 
 
 
info@lupamat.com
www.lupamat.com