Lupamat . İletişim . Bizi takip edin
2017 / Mayıs
 
 
HANNOVER FUAR 2017
//////////////

Basınçlı hava sektörünün en önemli organizasyonlarından olan ve iki senede bir düzenlenen 2017 ComVac Fuarında standımız büyük ilgi gördü.

Deutsche Messe tarafından organize edilen ve iki yılda bir Hannover’de düzenlenen sektörün en prestijli etkinliği olan Hannover Messe 2017 bünyesindeki ComVac 2017 fuarında, 202m²’lik standıyla yer alan Lupamat, sektörün dünyada önde gelen temsilcileriyle buluştu. Fuarda sergilediği yüksek basınçlı pet şişirme kompresörü olan 40 barlık yağsız pistonlu ürünüyle, Türk kompresör üreticilerinin gurur kaynağı olan firmamız, bu sektörde ne kadar ileri bir teknolojiye ve deneyime sahip olduğunu bir kez daha ispat etmiş oldu. Yaklaşık 7500 katılımcı firmanın buluştuğu bu büyük organizasyonda Lupamat, sektördeki yerini ve kalıcılığını tüm yerli ve yabancı müşterilerine göstermiş oldu.

 
 
 
KONMAK Fuarı'ndaydık
//////////////

KONMAK fuarındaki standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 
 
 

Bayilerimizden Haberler:
ESKİŞEHİR KOMPRESÖR
//////////////

Kendinizden kısaca bahseder misiniz?

ATANUR BAYRAK : 8 Ağustos 1970 Eskişehir doğumluyum. Uludağ Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Makine bölümü mezunuyum.. Evli ve 1 çocuğum var.

GÖKHAN SERTER : 1 Temmuz 1984 Eskişehir doğumluyum. Eskişehir Turgut Reis Meslek Lisesi mezunuyum. Evli ve 2 çocuğum var.

Lupamat ile çalışmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Kompresör sektöründe Lupamat firmasının, Türkiye genelinde lider bir firma olması herkes tarafından bilinmektedir. Kompresörde tek ve lider firma olan Lupamat ile çalışmak, Lupamat ailesinden olmak bizler için gurur verici bir durum.

Müşterilerimize hizmet verirken Lupamat’ ın arkamızda olduğunu bilmek bizlere ayrı bir rahatlık sağlıyor.

Önümüzdeki dönem için beklenti ve önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Lupamat’ın Türkiye genelinde tanınmış bir firma olduğunu biliyoruz ama yinede reklama önem verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Reklam, her sektör için gereklidir. Tanınmış firmanın reklama ihtiyacı yoktur diye düşünülmemelidir.

 
 
 
GEZİCİ TIR YOLA ÇIKTI
//////////////

 
 
 

İçimizden Biri:
AYHAN ÇETİN
//////////////

Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
01.01.1957 Uşak doğumluyum.1976 yılında Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye bölümünden mezun oldum. Üçü kız biri erkek evladım, iki torun sahibiyim.1982 yılından bari evliyim ve eşim ev hanımı.

Kaç yıldır Lupamat'ta çalışıyorsunuz?
10.08.1999 yılından 2001 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldum ve 2002 yılında tekrar çalışmaya başladım. Kısacası 18 yıldır Kalite Kontrol Departmanı’nda görev yapmaktayım.

Lupamat'ta bir gününüz nasıl geçer, neler yaparsınız?
Lupamat’ta Kalite Kontrollerle ilgili; Giriş Kalite Kontrol-Kompresör ve Tank Test Kontrol –Final Kalite Kontrol departmanlarında verilen tüm görevleri en iyi şekilde yerine getirip kayıt ve raporları hazırlamaktayım.

Bize ailenizden bahseder misiniz? Çocuklarınız hangi alanda eğitim alıyor, ileride Lupamat'ta çalışmalarını ister miydiniz?
Büyük kızım Sinem Divarcı 10 yıllık İngilizce Öğretmeni, Ortanca kızım Selin Çetin İstanbul’da PTT ‘de görev yapıyor, küçük kızım Seda Çetin 3 yıldır Rehber Öğretmen, Oğlum Mehmet Çetin ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi.

Çalışma ortamınızın daha verimli olması için önerileriniz/eleştirileriniz nelerdir?
Lupamat Kompresörde görev yapan ve İş birliği içinde olan her kişi ve firmanın aile ortamı sıcaklığı ve özgüveni ile kendini ifade etmesi ve çalışmalarını bu şekilde devam ettirmesi ile çok büyük başarıları yakalayacağımızı umuyorum.

İyi ki yapmışım dediğiniz bir iş, karar vs.?
Her zaman her yerde tüm canlılar hakkında iyi duygular ve düşünceler ile hareket ederim. Sabırlı davranarak, bazı şeyleri de zamanın akışına bırakırım.

En beğendiğiniz özelliğiniz
Çok sabırlı olmak ve empati kurmak.

Beğenmediğiniz özelliğiniz
Bir hata yaptığımda hemen kendimi savunma düşüncesine kapılırım.

 
 
 
 
 
 
LUPAMAT AİLESİ BÜYÜYOR
//////////////

Aslı Elif ŞAHİN

1986 yılında Tokat’ta doğdum. Babamın memur olması sebebiyle önce Ankara, daha sonra 1993 yılında İzmir’e taşındık. 2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldum. İş hayatına lise yıllarımda da çalıştığım Öztüre Holding bünyesinde stajla başladım. Üniversiteden mezun olduktan sonra önce Turkcell daha sonra EL-Bi Elektrik (ABB Grup) gibi firmalarda çeşitli departmanlarda görev aldım. Son olarak yine Öztüre Holding grup şirketlerinden Agropol Gıda’da 3 yıl genel müdür asistanlığı ve operasyon sorumlusu görevlerini birlikte yürüttüm. Mayıs 2017 itibariyle Lupamat Kompresör ailesine yönetici asistanı olarak katıldım. Bu kadar köklü, güçlü ve çalışana değer veren bir aileye katıldığım için çok mutluyum. Teşekkür ederim.

 
 
 
info@lupamat.com
www.lupamat.com